صنعت پردازان ثمین


لوگوی ثمین2

شرکت صنعت پردازان ثمین در سال 1378 با حضور در صنعت خودرو و با ارائه خدمات فنی مهندسی ، ساخت و نصب تجهیزات تولید قطعات خودرو فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت پس از نیم دهه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه ساخت ، نصب و راه اندازی ماشین آلات خطوط تولید قطعه به شرکت های بزرگ خودرو سازی همچون ایران خودرو و سایپا به واسطه تلاش خستگی ناپذیر کلیه عوامل ، در سال 1383 توانست در عرصه ارزشمند دیگری قدم نهاده و خدمات پیمانکاری تهیه ، ساخت ، نصب و راه اندازی تجهیزات پتروشیمی ، آبرسانی ، ایستگاه های پمپاژ ، تلمبه خانه ها و ….. را به کارنامه فعالیت خود اضافه نماید .

همچنین شرکت صنعت پردازان ثمین در حوزه ساخت تجهیزات نیز در سال 1390 اقدام به احداث کارخانه ای به ابعاد 22000 متر مربع زمین در یکی از شهرکهای صنعتی اصفهان نموده که دارای 5000 متر مربع سالن سرپوشیده به اضافه امکانات ساخت جهت استراکچرهای فلزی، مخازن گریتینگ و هندیل می باشد.

باتوجه به سیاست های آینده نگر مدیران این شرکت که همیشه کیفیت ، سرعت عمل و همچنین رضایت مشتریان        ( کارفرمایان محترم) را در سرلوحه عملکرد خویش قرارداده است ، پرسنل و متخصصین آن نیز همواره در راستای اعتلای فرهنگ ایران بزرگ جهت به خود کفایی رسیدن صنعت این مرز و بوم تلاش می کنند که نتیجه این فعالیت ها منجر به حضور جدی در سازمان ها و پروژه های بزرگ صنعت پتروشیمی ، آب و فاضلاب و … میباشد

  • رسته و رشته های کاری شرکت

ساخت و نصب تجهیزات فلزی، پیمانکار تاسیسات و تجهیزات،صنعت آب و نفت و گاز

در حال حاضر رتبه بندی این شرکت در سایت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دارای رتبه های ذیل می باشد.

  • رتبه بندی و تاریخ انقضای آخرین گواهی صلاحیت پیمانکاری

پایه 2 رشته تاسیسات و تجهیزات با تعداد سه کار مجاز

پایه 4 رشته آب با تعداد سه کار مجاز

پایه 5 رشته نفت و گاز با تعداد چهار کار مجاز